.

.

Топло Руно Куче Зимска Облека За Кучиња Кученце Мачка Палто ЈАКНА C4T7

Топло Руно Куче Зимска Облека За Кучиња Кученце Мачка Палто ЈАКНА C4T7

Вреднување на стоката:

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

1 Симпатична Облека За Миленичиња : Моден дизајн, удобен материјал, богата боја, тоа ќе го направи вашето домашно милениче да изгледа попопуларно и слатко. Супер Топло И Меко : овој скокач од руно за кучиња е изработен од мек материјал од руно, супер топол и може да го заштити вашиот крзнен пријател од студеното време. Лесен За Носење : Високата ткаенина и стилот на пуловер го прават малиот скокач за кучиња лесен за ставање и исклучување. Удобно и соодветно. Погоден За Мали Кучиња И Мачки : овој скокач за кучиња од руно се препорачува за сиромашни раси на мали кучиња толерантни на студ, куче со кратка коса, француски булдог, чивава итн. Најдобри Подароци За Домашни Миленици : оваа капа за миленичиња е многу погодна за секојдневно носење, забави, благодарам ден И Божиќни празници или фотографирање. Облечете ги вашите миленици и тие ќе изгледаат послатко во овој костим!.

Главните карактеристики

Избор на клиент