.

.

Шевролет Лавина 2003 - Пристигнување Сина Метална Едностепена Автомобилска Боја Оз Шише Со Четка Во Капак

Шевролет Лавина 2003 - Пристигнување Сина Метална Едностепена Автомобилска Боја Оз Шише Со Четка Во Капак

Вреднување на стоката:

DEN 751.84
Пристапност
Во достапна форма

Направено со помош на компјутерска контролирана опрема за мешање која обезбедува совпаѓање НА кодот НА бојата НА ое, користејќи нијанси и врзива со најдобар квалитет и спакувано во шише Со Четка Во Капак од 1 МЛ со четка за апликатор со фин врв. Совршен за мали допири, карпести чипови или гребнатини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи едно Шише со четка Во капак од 1 МЛ едностепена боја измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. Не е потребен јасен/врвен слој. • Лесно се нанесува едностепена боја во шише Со Четка Во Капак од 1 МЛ . • Четка боја на затворен тест картичка за да се потврди боја натпревар пред аплицирање . * Инструкции вклучени Шевролет • Лавина. 2003;2004. 91. Пристигнување Сина Металик. 1 МЛ Четка-Во-Капакот Шише Една Фаза. 1 Парична Казна Врвот Апликатор Четка.

Главните карактеристики

Избор на клиент