.

.

Нормално Е Здодевно-Женски Тркачки Резервоар, До Женска Големина 2XL-Мериленд

Нормално Е Здодевно-Женски Тркачки Резервоар, До Женска Големина 2XL-Мериленд

Вреднување на стоката:

DEN 255.20
Пристапност
Во достапна форма

Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. можете да го носите овој спортски изглед на тркачка врата модерен графички резервоар додека одите на јога, шопинг, теретана, училиште или да го додадете во вашата викенд гардероба за да ја користите секојдневно од суштинско значење. Ребрести врзувачки околу вратот и отворите за раце., 65% полиестер/35% чешлан ПРСТЕН-откачи САД памук. Солза Насекаде етикета. Добијте го атлетскиот изглед што го посакувате додека останувате кул. УСМКА сертифициран. Двојно игла шиење на полите. Овој женски резервоар за тркачи Во Мериленд е за жени како суштинска употреба на секојдневниот врв. Конструкција со странични шевови за витко, женско вклопување. Тркачки стајлинг. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Достапно во широк спектар на бои за да се комплиментира секоја гардероба, блузите за резервоари за тркачки тркачи на овие жени обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. Ребрести врзувачки околу вратот и отворите за раце. Супер лесен и флексибилен. Тркачки стајлинг. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Нормално Е Здодевно-Женски Тркачки Резервоар, До Женска Големина 2 XL - Модерен Вклопен Памучен Резервоар За Тркачи Во Мериленд. Топлина-поставена за да се минимизира намалувањето. Конструкција со странични шевови за витко, женско вклопување. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент