.

.

Eur63881a10, Стил Z Вакуум Кеси, Пакет, Бела

Eur63881a10, Стил Z Вакуум Кеси, Пакет, Бела

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Кесите за замена На стилот З се дизајнирани за употреба со вакууми Од Дуралит ЕУРЕКА SC9050 B Од Санитар. Рециклирана Содржина Пред Потрошувачите Проценти : 0%. Пост-Потрошувачите Рециклирани Содржина Проценти : 0% Стил Z Вакуум Кеси, 5/Пакет, 10 Пакети/Картон : ОЕМ/Компатибилен : ОЕМ. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти : 0%. Глобален Тип На Производ : Вреќи За Правосмукалка-За Еднократна Употреба. Рециклирана Содржина Пред Потрошувачите Проценти : 0%. Пост-Потрошувачите Рециклирани Содржина Проценти : 0%.

Главните карактеристики

Избор на клиент