.

.

Глоквис Мажи Пуловер Со Долги Ракави Секојдневен Дуксер Слободно Време Тенки Фит Дуксери Врвки ЗА Влечење 3д Дигитално Печатени Врвови Со Качулка Стил-Е 6ХЛ

Глоквис Мажи Пуловер Со Долги Ракави Секојдневен Дуксер Слободно Време Тенки Фит Дуксери Врвки ЗА Влечење 3д Дигитално Печатени

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Модни дуксери со пуловер со качулка/ секојдневна облека за мажи/дуксери со врвки за влечење/спортски пуловер. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Овие Обични Врвови Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Совети За Дуксери : 1. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Пуловерот За Машки Дуксери Изработен од Истегнување и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Дуксер Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Натпревар-Пар Со Фармерки и Чевли За Лесен Ансамбл, или Со Долги Панталони и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Модни есенски дуксери за мажи кои имаат цврста боја, пуловер, качулка, со врвка за влечење напред. Дружете се во удобност и стил,есенските тимови погодни за секојдневниот живот,работа,дружење,трчање и повеќе прилики. Машките дуксери со долги ракави дизајнирани со секојдневен стил, лесни за носење со фармерки или џогери за пријатен трендовски изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент