.

.

304 нерѓосувачки бсп внатрешна нишка целосно создаден Т Л порта три-насочен адаптер за топчести вентили

304 нерѓосувачки бсп внатрешна нишка целосно создаден Т Л порта три-насочен адаптер за топчести вентили

Вреднување на стоката:

DEN 624.00
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : овој повеќенаменски рачен топчест вентил на рачката има одлична отпорност на корозија и е погоден за многу апликации. Вентилот е опремен со тефлонски заптивки за максимизирање на отпорноста на корозија и животниот век на топчестиот вентил.Максимум 1000 psi За Вода, Масло, Медиум За Гасови : за употреба со течности и Гасови Тип на тело и Топка : 304 опсег на температура Од нерѓосувачки Челик : -20°C до 180°CHandle : Тешка рачка со сина винли изолацијапроизвод Име : т-тип тринасочен топчест вентил-тип тринасочен топчест вентилматеријал : 304 стандард за нерѓосувачки челик : инчен навој8=1/4"dn10=3/8"Dn15=1/2"dn20=3/4"Dn25=1"Dn32=1-1/4"применлив температурен опсег : - 20 ° до 180 ° cservice притисок : 1,6 mpaappackage вклучува : 1,6 mpapacage вклучува : 1 * топчест вентил изработен Од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Главните карактеристики

Избор на клиент