.

.

Примарно Злато Каратно Жолто Злато 8х Овален Гранат и Дијамантски прстен

Примарно Злато Каратно Жолто Злато 8х Овален Гранат и Дијамантски прстен

Вреднување на стоката:

DEN 9599.84
Пристапност
Во достапна форма

Одликувајќи се со блескавиот скапоцен камен од овален црвен гранат од 8х6мм заедно со триото на јасност На И1 пенливи страни со акцент на кружен дијамант, овој прстен сигурно ќе додаде допир на софистицираност и сјај на вашиот изглед. Изработен од 14 каратно жолто злато овој прстен е достапен во големина на целиот прст 5. Скапоцен камен тежи 1,40 cttw. 14 Каратно Жолто Злато, Висок Лак, Скапоцен Камен, Дијамант.

Главните карактеристики

Избор на клиент