.

.

Костуми За Мажи Tre И Зимски Тренд Ретро Четкана Јака Од Костум Со Едно Копче Тенок Тркалезен Џеб Со Раб Мала Секојдневна Јакна

Костуми За Мажи Tre И Зимски Тренд Ретро Четкана Јака Од Костум Со Едно Копче Тенок Тркалезен Џеб Со Раб Мала Секојдневна Јакна

Вреднување на стоката:

DEN 750.24
Пристапност
Во достапна форма

52" рамо : 45см/17.35" ракав : 62см/24.00" големина : xxxl биста : 116cm/45.24" рамо : 48cm/18. Големина Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да нарачате.41" големина : ххл Биста : 112см/44. Сезона : Aut и Зима Секс : Малеокација : Деловен И Свадбен Приемстил : Секојдневен Деловен Материјал : 80% Полиестер, 20% Вискозептер Тип : цврсти Бои должина на Ракавот : долга облека : Фити добивате : 1 х Машки Блејзери Костуми За Машки Костуми Црни Костуми За Мажи. Карактеристики овој машки блејзер е дизајниран со модерно тенок фит за да одговара на телото на секој маж и има два вистински џебови за чување на часовниците, картичките или марамчињата и многу повеќе.09" Рамо : 46см/18. Прилики Модерен блејзер за сите прилики, свадби, дипломи, фестивали, вечери, состаноци, состаноци, вечери, банкети, носење, сценски настапи итн.Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : М Биста : 100см/39,37" Рамо : 43см/16,93" Должина : 68см/26,77" Ракав : 59см/23,23" Големина : Л Биста : 104см/40,94" Рамо : 44см/17,32" Должина : 70см/27,56" Ракав : 60,5 см/23,82" Големина : XL биста : 108см/42. Црни Костуми.67" Рамо : 47cm/18.59" Големина : Xxxxl биста : 120cm/47.50" должина : 76cm/29.

Главните карактеристики

Избор на клиент