.

.

Медисон Трентон Гроздобер Традиционална Област Килим, Портокалова Слонова Коска, 8' 10'

Медисон Трентон Гроздобер Традиционална Област Килим, Портокалова Слонова Коска, 8' 10'

Вреднување на стоката:

DEN 3359.68
Пристапност
Во достапна форма

За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Издржлива моќност се наѕираше со користење на издржливи полипропиленски синтетички мешавини предива за лесна нега, долготрајна брилијантност.

Главните карактеристики

Избор на клиент