.

.

Веки Божиќ Блескав Снешко Кукла Орнаменти Снешко Блескав ПРЕДВОДЕНА Празник Светлина Зимски Одмор Партија Дома Декор Божиќ Украс Топката

Веки Божиќ Блескав Снешко Кукла Орнаменти Снешко Блескав ПРЕДВОДЕНА Празник Светлина Зимски Одмор Партија Дома Декор Божиќ Украс

Вреднување на стоката:

DEN 207.84
Пристапност
Во достапна форма

Божиќ Блескав Снешко Кукла Орнаменти Снешко Блескав ПРЕДВОДЕНА Празник Светлина Зимски Одмор Партија Дома Декор Божиќ Украс Балматеријал : Памук/Пластика. Големина : види слика. Боја : види слика. Режим на напојување : 3 x LR41 копче батерии (вклучувајќи батерии). Вклучен Пакет : . 1 € Божиќ Сјај Снешко Декорација (вклучена батерија) € Лесно Ракување€Мини Светилки Може Да Светне Дури И Во Аглите, Создавајќи Магични Ефекти, Еден Клуч Операција Дизајн, Поудобно Да Се Користи; Уживајте Во Вашиот Божиќ Многу. [Симпатична Декорација] Оваа Блескава Декорација На Кукли Снешко Може Да Ја Украси Вашата Елка, Спална Соба, Дневна Соба, Прозорец, Маса, Камин Итн. Совршен За Вашето Скалило, Камен, Дисплеј На Маса. ●Шармантно Осветлување+Нашите Светла За Снешко Се Осветлени Со Топла Бела Светлина, Создавајќи Удобна Атмосфера За Вас, Ослободувајќи Стрес И Правејќи Да Се Чувствувате Поудобно. ①Совршени Идеи За Подароци. Слатката Декорација На Снешко Е Совршена За Ширење На Празничниот Дух И Носење Среќа На Целото Семејство. Забавни, Слатки и Чудни, Тие се Совршен Подарок за Вас И Вашето Семејство Или Украси за Родендени и Божиќни Празници.

Главните карактеристики

Избор на клиент