.

.

vbnergoie Дами Еластична Кожа-преку Кожата продорен Дното Чорапи 90g Тенки Женски Чорапи & Трикотажа Сродна Душа Чорапи

vbnergoie Дами Еластична Кожа-преку Кожата продорен Дното Чорапи 90g Тенки Женски Чорапи & Трикотажа Сродна Душа Чорапи

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Дами еластични лажни чорапи за дно што продираат низ кожата 90гр опис : Зимски Хулахопки.Оваа хулахопка изгледа модерно како проѕирна хулахопка додека внатрешното руно ве одржува топло и удобно. Совршено Одговара На Секоја Облека. Совршен натпревар со вашите фустани, здолништа, долг џемпер, чизми, високи потпетици и многу повеќе! Тенок И Го Обликува Вашето Тело.Ова исто така ефикасно го зацврстува вашиот и го израмнува стомакот за потенок изглед. Супер Растеглив И Лесен. Ова не додава гломазно чувство кога се носи сам или под облека што ви овозможува да се движите без ограничувања. Вашиот Секојдневен Wear.It може да се носи и во редовен ден, во канцеларија, училиште, за секојдневни прилики и стилски настани. Лесно се мие и одржува бидејќи е силен и издржлив. За Секоја Жена.Ова е растегливо и одлично за сите жени од сите големини! Овие чорапи се многу еластични, препорачуваме за жени со тежина од 40-70 кг. Спецификации : Материјал : Имитација најлон + Спандекс Тежина : 90гр Големина : Една Големина Половината : 60-90см Колк : 60-100см Должина : 90см костум тежина : 40-70кг = = 12 Бели Жени Не Покажуваат Дебели Чорапи. Тежина на костум : 40-70кг Мечка Став Чорапи Проширени Вени Чорапи Жени. Должина : 90см Чорапи За Дишење За Мажи Дами Долги Црни Чорапи. Материјал : Имитација најлон + Спандекс Карактер Папучи Чорапи Жени Без Бенд Чорапи. Тежина : 90гр Дебел Фустан Чорапи Рак На Дојка Кошаркарски Чорапи.

Главните карактеристики

Избор на клиент