.

.

КАЈИЌ Дуксери За Жени Жени Обични Долги Ракави Екипажот Вратот Писмо Печатени Пуловер Дуксери Без Качулка Се Вклопуваат Блуза Леопард Печатење

КАЈИЌ Дуксери За Жени Жени Обични Долги Ракави Екипажот Вратот Писмо Печатени Пуловер Дуксери Без Качулка Се Вклопуваат Блуза

Вреднување на стоката:

DEN 233.44
Пристапност
Во достапна форма

Женски Обични Долги Ракави Екипажот Вратот Писмо Печатени Пуловер Без Качулка Дуксери Се Вклопуваат Блуза Леопард Печатење Поштенски Качулка-Рачно перење и перење Во Машина, Хемиско Чистење. Пол : Жени. Јака : вратот на екипажот. Обрасци : Печатени. Пакетот вклучува : топ школка од 1 ПАРЧЕ : 55% Памук +45% Полиестер. Машинско перење или професионално хемиско чистење. Шик и Разноврсна : овој дуксер во моден стил дефинитивно ве тера да излезете, одлично оди со сите фармерки, снежни панталони, хеланки, одлично за студените денови во fall и зима.

Главните карактеристики

Избор на клиент