.

.

Женски Летни Панталони Цврста Боја Еластична Половината Широка Нога Со Џебови Лабава Панталони

Женски Летни Панталони Цврста Боја Еластична Половината Широка Нога Со Џебови Лабава Панталони

Вреднување на стоката:

DEN 352.00
Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката (инч = 2,54 см).40" големина : xxxl САД ГОЛЕМИНА : 16 Велика Британија Големина : 18 ЕУ Големина : 44 Половината : 86cm/33.13" половината : 110cm/43.21" Должина : 96cm/37. Корисно за пролет, лето,aut,улична облека и секојдневно носење, исто така може да носи дома или излегување, дневно /канцеларија/запознавање, работа,бизнис,танц, забава, одмор на плажа.18" должина : 97см/38. Внимателен избор на материјали за нега на кожата на клиентот. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето.28" половината : 120cm/47. Пријателски Совети : 1. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики.Големина : С Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 8 ЕУ Големина : 34 Половината : 66см/25. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.71" половината : 115cm/45. Одлично за забава, Секојдневно, Плажа.43" Половината : 130см/51.80" Големина : XXXL големина на сад : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА : 20 еу ГОЛЕМИНА : 46 Половината : 90см/35. Машина за перење за дополнителен мир на умот.Оваа панталона ги одржува жените симпатични од глава до пети и ги подготвува жените да го земат денот.31" должина : 93cm/36.

Главните карактеристики

Избор на клиент