.

.

Црвен Кап® Машки Краток Ракав Поплин Фустан Кошула

Црвен Кап® Машки Краток Ракав Поплин Фустан Кошула

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Оваа кошула со фустан со кратки ракави е подготвена за бизнис. Неговиот паметен стајлинг се одликува со пригоден џеб на градите и уникатни копчиња во тон на дрво. Наборот од кутија во задниот дел овозможува удобен опсег на движења додека ткаенината управува со влагата за да ви помогне да бидете суви и удобни на работата. Без разлика на приликата, работната кошула има професионален изглед и квалитет на изведба што ви треба. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Одделен дводелен јарем. Прилагодени ракав плакета. Кутија набори назад. Индустриски перење пријателски.

Главните карактеристики

Избор на клиент