.

.

Топла Тркала Chevelle SS Умре-Фрлија Возило, 1: Скала Колекционерски Играчки Автомобил Со Автентични Деко

Топла Тркала Chevelle SS Умре-Фрлија Возило, 1: Скала Колекционерски Играчки Автомобил Со Автентични Деко

Вреднување на стоката:

DEN 721.76
Пристапност
Во достапна форма

Топла Тркала Chevelle SS 396 Умре-Фрлија Возило, 1 : 64 Скала Со Автентични Деко. Од нивното деби во 1968 Година, автомобилите Со Топли Тркала се траен миленик на колекционерите, ентузијастите за автомобили и љубителите на трки од сите возрасти. Во скала 1 : 64, овие автомобили имаат реални детали и автентични деко. Изберете од широк спектар на возила кои се движат од елегантни спортски автомобили до егзотични тркачки автомобили и популарни родстери. Собери ги сите! Секој продаден одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат. Се препорачува за Возраст од 3+ Топла Тркала Шевел СС 396 Возила : Возраст : 3 години И Повеќе. Топла Тркала Основните возила се омилени кај колекционерите, ентузијастите за автомобили и љубителите на трки од сите возрасти. Во скала 1 : 64 со реални детали и автентични деко. Изберете од широк спектар на возила и започнете да ја градите вашата епска колекција!. Прави одличен подарок за деца и колекционери од сите возрасти.

Главните карактеристики

Избор на клиент