.

.

Сина Директор Кардиоваскуларни Кратки Ракави Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Сина Директор Кардиоваскуларни Кратки Ракави Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот Црно Сина Директорска Кардиоваскуларна Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Сина Директорска кардиоваскуларна печатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Главните карактеристики

Избор на клиент