.

.

Најдете Го Вашето Среќно Место Бања И Гел За Туширање Пријатно Во Кашмир, оз

Најдете Го Вашето Среќно Место Бања И Гел За Туширање Пријатно Во Кашмир, оз

Вреднување на стоката:

DEN 151.36
Пристапност
Во достапна форма

Го Сакаш мирисот? Пробајте го целиот Дом за празниците бања и колекција на телото, инспириран од Ајана ОД ОВЕН. Миење на телото без парабен и сулфат направено СО 3х мешавина од шеа путер, путер од какао и витамин Е. Оваа Пријатна Во Кашмир Ден гел за туширање со двојна употреба и бања со меурчиња, може да се користи како миење на телото под туш или да се истури во бањата како луксузно натопување за момент на зимска топлина. Миризлив со ноти на топла ванила, шлаг, сандалово дрво и кашмир мошус, овој течен гел за бања и туширање ги мие нечистотијата и бактериите, оставајќи ја вашата кожа да се чувствува чиста и освежена. Најдете Го Вашето Среќно Место Гел За Капење И Туширање Пријатно Во кашмир 12 мл Вратете се На вашето среќно место Со овој луксузен гел за капење и туширање - пренесете се во светот покриен со меки перници од бел снег.

Главните карактеристики

Избор на клиент