.

.

Кембриџ Кајл Геометриски Волна Површина Килим, Темно Кафеава Слонова Коска, 8' 10'

Кембриџ Кајл Геометриски Волна Површина Килим, Темно Кафеава Слонова Коска, 8' 10'

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Богато Текстура Волна Површина Килими. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно.

Главните карактеристики

Избор на клиент