.

.

Водич За Предниот Прозорец на Дорман За Специфични Модели На Шевролет Понтијак одговара избери: 1993-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1993-ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА

Водич За Предниот Прозорец на Дорман За Специфични Модели На Шевролет Понтијак одговара избери: 1993-ШЕВРОЛЕТ КАМАРО, 1993-ПОНТИЈАК

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Овој водич за прозорци е дизајниран да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот водич за одредени возила и е дизајниран за издржливост и сигурни перформанси. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој водич за прозорци е дизајниран да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот водич на одредени возила. Враќа функционалност-сигурна замена за оригинален водич за прозорци што не успеа поради пукање или оштетување од судир. Издржлива конструкција - овој дел е направен од квалитетни материјали за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Одговара Изберете : 1993-2002 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 1993-2002 ПОНТИЈАК ОГНЕНА ПТИЦА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент