.

.

Јавор Гроув Фарми на вермонт грчко Облекување, оз

Јавор Гроув Фарми на вермонт грчко Облекување, оз

Вреднување на стоката:

DEN 90.72
Пристапност
Во достапна форма

Уживајте во солениот вкус на Овој Јаворов Шумички Фарми На вермонт облекување. Зачинот без глутен не содржи сируп од пченка со висока фруктоза и е само 10 калории по порција. Оживејте чинија зелена боја со овој грчки прелив без маснотии, кој доаѓа во пакет од шест.Јавор Гроув Фарми на вермонт грчки Облекување, 8 мл : нема сируп од пченка со висока фруктоза. Без маснотии. Без алергени. Кошер. 8-мл грчки прелив без глутен, пакет од 6.

Главните карактеристики

Избор на клиент