.

.

Богатствата На каролина Џуџе # Мачка Љубов Врата Мат

Богатствата На каролина Џуџе Мачка Љубов Врата Мат

Вреднување на стоката:

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете Мијалник за Напојување. Не користете средство за чистење што произведува пена.

Главните карактеристики

Избор на клиент