.

.

Инвикта Женски Ангел Мултифункционална Мајка На Бисер Бирање 18кт Позлатен Часовник

Инвикта Женски Ангел Мултифункционална Мајка На Бисер Бирање 18кт Позлатен Часовник

Вреднување на стоката:

DEN 1039.20
Пристапност
Во достапна форма

Куќиштето на овој часовник е исто така изработено од нерѓосувачки челик и обезбедува основа за атрактивно бирање мајка на бисер.Класичен аналоген стил со допир на современа елеганција, Женската Колекција На Ангели Инвикта 18к Позлатен Часовник од Нерѓосувачки Челик се одликува со позлатена лента од нерѓосувачки челик од 18к, која се затвора со преклопен безбедносен затворач. Уметноста на занаетот.Долго време се држевме цврсто на верувањето дека врвно изработените часовници може да се понудат за исклучително скромни суми. Зголемувањето на дискретниот стил на бирачот се три поделби на двете, шест и девет часот позиции и рамка со низок профил. Заштитен со кристал со фузија на пламен, овој бројчаник може да се пофали со стилска мешавина од златни обележувачи во форма на дијамант и markпски часовници и раце со златни тонови.

Главните карактеристики

Избор на клиент