.

.

Слобода 3 Пластична Жица Повлечете-Пакет, Црна

Слобода 3 Пластична Жица Повлечете-Пакет, Црна

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Слободата 3 " Црното Влечење Од Пластична Жица е висококвалитетен декоративен и функционален хардвер. Неговиот разноврсен дизајн добро се совпаѓа со повеќето декор. Со материјал за леење цинк и црна завршница, тој е идеален додаток на широк спектар на кабинети и врати. Ова повлекување На Хардверот За Слобода доаѓа со ограничена доживотна гаранција на производителот. Либерти 3 " Пластична Жица Повлече, Црна, P604 AAL-BL-U, 2-Пакет : Заврши : црна. Материјал : цинк умре фрлија. Повлекувањето на слободата доаѓа со ограничена доживотна гаранција на производителот. Види сите повлекува . Заштедете пари. Живеат подобро.

Главните карактеристики

Избор на клиент