.

.

Топла Тркала Автомобил Култура Нисан Лорел Ц Автомобил Игра Возило

Топла Тркала Автомобил Култура Нисан Лорел Ц Автомобил Игра Возило

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Овој премиум Асортиман На Автомобилска Култура од 1 : 64 модели е задолжителен за возрасни колекционери и ентузијасти ширум светот. Пет уникатни мешавини ги истакнуваат Црвените Линии, Главите На Воздухот, Модерните Класици, Денот На Трката и автомобилите и возилата со крофни со реални одлеаноци, жешки деко и тркалата што ги ценат љубителите. Постојат дваесет модели во асортиманот за додавање на која било и секоја растечка колекција на иконски Автомобили Со Топли Тркала! Секој продаден одделно, предмет на достапност. Не за употреба со Некои Топла тркала поставува. Боите и украсите може да варираат. Возраст : За Возрасни Колектор. Фантастични автомобили од 1 : 64 размери со реални одлеаноци и автентични деко. Нов асортиман тоа е совршена можност да ја додадете во вашата епска колекција. Вкупно дваесет модели во овој премиум асортиман од четири различни категории кои ги слават клучните теми!. Ентузијастите и колекционерите на автомобили на глобално ниво ќе го најдат она што го бараат во овој брилијантен избор.

Главните карактеристики

Избор на клиент