.

.

Каролини Богатства SC9725DS Бела Играчка Пудлица Среќа Shamrock Свети Патрикс Ден Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16

Каролини Богатства SC9725DS Бела Играчка Пудлица Среќа Shamrock Свети Патрикс Ден Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Каролини Богатства SC9725 DS1216 Бела Играчка Пудлица Среќа Shamrock Свети Патрикс Ден Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични Пудлица уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот на Денот На Свети Патрикс со овој декоративен Метален Принт На Денот На Свети Патрикс. Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од каролини богатства колекција Свети Патрикс Ден. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Главните карактеристики

Избор на клиент