.

.

Комфорна Зона 3-Брзински Вентилатор За Прозорец Со Двојно Сечило, Бело

Комфорна Зона 3-Брзински Вентилатор За Прозорец Со Двојно Сечило, Бело

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Дизајниран за крајна разноврсност, Овој Пренослив Вентилатор За Двојни Прозорци во Зоната На Удобност нуди три брзини што можат да генерираат силен ветер или лесно да го циркулираат воздухот во вашата соба. Излезот се контролира со рачно бирање, што ви овозможува да го прилагодите протокот на воздух со едноставно вртење на прекинувачот. Не само што овој вентилатор на прозорецот со близнаци може да ја наполни вашата домашна канцеларија, спална соба или дневна соба со ладен воздух, туку може да се смени и за да се истурка топол, застоен воздух од вашиот дом. Оваа издувна функција е особено корисна за борба против топол, влажен воздух. Со отстранлив екран, овој вентилатор на прозорецот близнак со реверзибилна контрола на протокот на воздух ги спречува грешките, прашината и остатоците да влезат во вашиот дом преку самиот вентилатор. Одликувајќи се со рачка за носење, овој вентилатор на прозорецот со двојна брзина може лесно да се премести од соба во соба и прозорец во прозорец. За дополнителна погодност, овој вентилатор има и две цврсти стапала за употреба на масата на вашата работна маса или ноќна маса. Безвременската бела боја добро се вклопува со декор. Контрола на бирање со 3 Брзини. Рачно реверзибилен вентилатор за внесување свеж воздух и издувен застоен воздух. 7-инчни двојни сечила. Авто-заклучување хармоника експандери, одговара на повеќето прозорци од 22-1/2" до 33" широк. Вклучен отстранлив екран за грешки, ги задржува грешките и остатоците. Рачка за носење за преносливост. Отстранливи стапала за употреба на маса. Белиот вентилатор добро се вклопува со декор.

Главните карактеристики

Избор на клиент