.

.

Меридијан Мебел Ксавиер Морнарица Кадифе Контра Столче Со Хром Метални Нозе

Меридијан Мебел Ксавиер Морнарица Кадифе Контра Столче Со Хром Метални Нозе

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Елегантна и привлечна, зачудувачката Столица За Шалтер Ксавиер Од Мебел Од Меридијан е совршен додаток на секој простор.Карактеристики : Богата Морнарица Кадифени Метални Нозе Столица Против Висина Современ Дизајнспецификации : Потребно Е Склопување : Јесеат Димензии : 17,5 "В х 17" Д х 26,5 " Х Меридијан Мебел Ксавиер Морнарица Кадифе Контра Столче со Хром Метални Нозе.

Главните карактеристики

Избор на клиент