.

.

Гелпро Дизајнер Удобност Твид Кујна Кат Мат 20 х48 Хидрогени

Гелпро Дизајнер Удобност Твид Кујна Кат Мат 20 х48 Хидрогени

Вреднување на стоката:

DEN 959.20
Пристапност
Во достапна форма

За разлика од евтините, увезени душеци, нашата полиуретанска пена за враќање на енергија нема да излезе на дното, обезбедувајќи долготрајно и искуство со високи перформанси. Нашите полиуретанска пена душеци нудат дарежлив . Шема : Твид (Кариран). Издржлива и отпорна на дамки полиуретанска горна површина. Големина На килим : Под 2'x3'. Нашите удобни подни душеци имаат закосени рабови за дополнителна безбедност, врвна површина отпорна на дамки, нетоксична полиуретанска и дното отпорно на лизгање, обезбедувајќи совршена мешавина на перформанси и квалитет На Гелпро. Боја : Хидрогени (Сина). Нашата мисија е да обезбедиме душеци против замор со врвен квалитет и кујнски килими кои нудат исклучителна удобност и дезени за секој стил на домашен декор. Па, зошто да се задоволите со нешто помалку кога ќе можете да го доживеете крајниот комфор и дизајн со нашите душеци од полиуретанска пена? Надградете го вашето стоечко искуство денес и почувствувајте ја разликата со Гелпро! .Надградете го вашето стоечко искуство со Нашиот Нов живот Од Гелпро Дизајнер Удобност мат. Нема да дно надвор како мемориска пена или евтини, увезени душеци. Кажете збогум на непријатност, замор и притисок врз нозете, колената и грбот додека стоите на тврди подови. Ја намалува непријатноста и заморот додека стоите долги периоди на тврди подови. Горната ткаенина што лесно се чисти е отпорна на вода и дамки, избришете ја со влажна крпа и благ сапун. Безбеден и нетоксичен, не содржи пластификатори, фталати или тешки метали.Дебелина од 75 инчи на перница од ergо-пена која обезбедува супериорна поддршка и олеснување за целодневна удобност. Во Гелпро, ние сме горди што ги произведуваме нашите дизајнерски производи за Удобност длабоко во Срцето На Тексас користејќи врвни ткаенини со глобални извори.

Главните карактеристики

Избор на клиент