.

.

&N Универзална Стегач-На Филтер: Високи Перформанси, Премија, Перат, Замена Филтер: Прирабница Дијаметар: 3. Во, Филтер Висина: 2. Во, Должина Прирабница: 0. Во Форма: Трк?

&N Универзална Стегач-На Филтер: Високи Перформанси, Премија, Перат, Замена Филтер: Прирабница Дијаметар: 3. Во, Филтер Висина:

Вреднување на стоката:

DEN 395.04
Пристапност
Во достапна форма

Овие разноврсни филтри се конструирани со ултра-силни обликувани еластични гумени прирабници кои апсорбираат вибрации и овозможуваат сигурно прицврстување. ЧИСТЕТЕ ЕДНАШ НА СЕКОИ 5 ГОДИНИ : на филтерот За воздух На Моторот му треба само чистење на секои 75.К&Н Универзалните Филтри за Воздух За Прицврстување се произведени за широк спектар на апликации и уникатни потреби за филтрирање.000 милји под нормални услови за возење на автопат (5 години врз основа на просечните милји возени годишно од 15. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Филтрите ЗА Воздух K&N се претходно подмачкани и подготвени да паднат во вашата фабричка кутија за воздух - тие се една од најлесните и најисплатливите надградби на возилата за брзи придобивки од перформансите. За разлика од филтрите за хартија за еднократна употреба кои мора често да се заменуваат, Филтрите За Воздух K&N се перат, еднократно и се дизајнираат да траат цел живот на вашето возило. К&Н перформанси Филтрите за Воздух Со Висок Проток се дизајнирани да ги подобрат перформансите на моторот со зголемување на протокот на воздух. СЛОЕВИ НА ЗАШТИТА : Повеќе слоеви на премиум памучна газа третирана со специјално дизајниран агенс за лепење работат заедно за да создадат сложена мрежа на медиуми за филтрирање на моторот, дизајнирана да ги блокира и зароби штетните загадувачи. Достапно во тркалезни, заострени (конусни стилови) и овални дизајни, K&N нуди илјадници филтри за стегање во мноштво форми и големини кои се грижат за многу прецизни апликации.

Главните карактеристики

Избор на клиент