.

.

Машки Х-Темпо Таглес Комфорт Долга Нога Боксер Гаќи, Пакет

Машки Х-Темпо Таглес Комфорт Долга Нога Боксер Гаќи, Пакет

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Овие Боксерски Гаќи За Долги Нозе Ханес Менс Х-Темп се меки и лесни. Тие доаѓаат во избрани бои и удобен 5 пакет. Растегливиот памук се движи со вас. Фитил и ладење. Не се вози до боксер кратко. Удобност-Мека и Лесна. Долга Нога.

Главните карактеристики

Избор на клиент