.

.

Викерман 4.5' 32 Платина Ела Вештачки Божиќ Молив Дрво, Неосветлен

Викерман 4.5' 32 Платина Ела Вештачки Божиќ Молив Дрво, Неосветлен

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Викерман 4.5 'х 32" Платина Ела Вештачки Божиќ Молив Дрво со 419 Пвц Совети. Прекрасна алтернатива на традиционалната зелена елка, ова брилијантно дрво доаѓа неосветлено, има пвц врвови на метални гранки со шарки, вклучен е држач за метално дрво што се преклопува. Викерман 4.5 'х 32" Платина Ела Вештачки Божиќ Молив Дрво, Неосветлен.

Главните карактеристики

Избор на клиент