.

.

Топс Хром Платина Годишнина Бејзбол Тргување Картички Бластер Кутија

Топс Хром Платина Годишнина Бејзбол Тргување Картички Бластер Кутија

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Нека прославата продолжи со ова целосно ново издание на 2022 Топс хром платина што поставува уште една класика на сите времиња со дизајнот На Топс Од 1953 година, прикажувајќи врвни играчи од минатото, сегашноста и иднината на блескавиот хром! Соберете го целиот сет на база од 500 картички, како и продолжен сет на шарени и шарени хромирани паралели! Најди 3 призма рефрактор паралели по вредност кутија! 4 Картички По Пакет. 8 Пакувања По Кутија. Побарајте 3 Картички За Рефрактор на Призмата!. Топс Тргување Картички.

Главните карактеристики

Избор на клиент