.

.

Жан Мишел Жар - Електроника Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Жан Мишел Жар - Електроника Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Овој Тренд Меѓународен Жан Мишел Џар - Електроника Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Жан Мишел Џаре - Електроника Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Главните карактеристики

Избор на клиент