.

.

Оган Изолирани Желка Датотека Кабинетот 17.7 22.1 27.8 - Фиока За Датотека-Писмо, Легално-Отпорен На Оган - Пергамент-Обложен Во Прав-Челик

Оган Изолирани Желка Датотека Кабинетот 17.7 22.1 27.8 - Фиока За Датотека-Писмо, Легално-Отпорен На Оган - Пергамент-Обложен

Вреднување на стоката:

DEN 14062.40
Пристапност
Во достапна форма

Длабоко Изолираната Датотека За Желки е идеална за заштита на незаменливи записи и документи. И документите со големина на букви и правна големина може да се поднесат во Датотека Со Желка. Карактеристики УЛ 350 еден час оган и влијание рејтинг. Нуди стандарден, четири-пински клуч. Датотеката со желки е совршена за дом, лична канцеларија или мал бизнис. Карактеристики пергамент во прав-завршна облога, сушена во рерна, гипс изолација без азбест и фиоки со датотеки со целосна суспензија. Датотека Кабинети И Додатоци. Пергамент.

Главните карактеристики

Избор на клиент