.

.

Бејерн фалсификуван Алуминиумски Раб БЕБИГ 18Х9. М-БЛК, 1895БИГ455120М72

Бејерн фалсификуван Алуминиумски Раб БЕБИГ 18Х9. М-БЛК, 1895БИГ455120М72

Вреднување на стоката:

DEN 2560.00
Пристапност
Во достапна форма

Бејерн Тркалата се дизајнирани и конструирани токму за да одговараат на возилата НА БМВ.Бејер дизајнира и гради тркала за специјално вклопување на возилата НА БМВ. Бејерн не прави ОЕ бмв тркала или копии од оригинална опрема бмв тркала. Ние ги правиме резервните бмв тркала што ве тераат да сакате да ги соблечете оригиналните бмв тркала.Затоа што правиме само тркала за да одговараат на возилата НА БМВ што можеме да ги произведеме без компромис. Нашите тркала се центрични и компатибилни со вашиот специфичен БМВ на сите начини што навистина се важни. Изработката на резервни тркала за возила БМВ е сложена. Оценка на оптоварување, поместување, отвор за центар, клиренс и големина на дебеломер на сопирачките, сите треба да бидат компатибилни со вашето возило БМВ. Ова е она што го правевме без компромис многу години во Бејерн и она што не издвојува од обичните сопствени тркала.Бејерн резервен пазар бмв тркалата го поминаа секој важен стандард за тестирање во светот, вклучувајќи го и германскиот тув стандард, Јапонскиот jwl стандард И американскиот стандард SAE. Во Бејерн правиме само една работа и тоа го правиме правилно. Прилагодени Тркала за возила БМВ. Бејерн фалсификуван Алуминиумски Раб БЕБИГ 18Х9, 5 5Х120 М-БЛК 45ММ, 1895БИГ455120М72. 1895БИГ455120М72. 5х120 шема на завртки. Материјал : Фалсификуван Алуминиум.

Главните карактеристики

Избор на клиент