.

.

Мало Богатство Бебе Девојка Лајет 6-Парче Сет, Еднорог, 9-Месеци

Мало Богатство Бебе Девојка Лајет 6-Парче Сет, Еднорог, 9-Месеци

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Малиот сет за лајет За Богатство е совршен стартер за вашето малечко. Нашиот комплет за лајети вклучува две боди, панталони, лигавче, чорапи и капа за момчиња или лента за глава за девојчиња. Нашиот комплет за мешање и совпаѓање го олеснува облекувањето на вашето бебе со повеќе симпатични облеки во еден сет. Мало Богатство Бебе Девојка Лајет 6-Парче Сет, Еднорог е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Комплетот вклучува две боди, панталони, лигавче, чорапи, капа за момчиња или лента за глава за девојчиња. Облека направена со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапна, висококвалитетна облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент