.

.

Сорбус Прибор Вклучена Кади-Вклучува Салфетка, Прибор, Држач За Чинии, Редење Одвојува - Идеален За Забава, Вклучена, Кујна, Јадење, Излети, итн

Сорбус Прибор Вклучена Кади-Вклучува Салфетка, Прибор, Држач За Чинии, Редење Одвојува - Идеален За Забава, Вклучена, Кујна,

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

"Сорбус Прибор Вклучена Кади-Вклучува Салфетка, Прибор, Држач За Чинии, Редење/Одвојува - Идеален За Забава, Вклучена, Кујна, Јадење, Излети, итн (Црна)" ПРАКТИЧНО И ПРЕНОСЛИВО — Лесен со удобни странични рачки за лесна подвижност — Брзо транспортирајте насекаде од кујната до масата за вклучена маса или станици за сервирање на отворено. ВНАТРЕШНА/НАДВОРЕШНА ЗАБАВА-Идеална За домаќин на внатрешни / надворешни вечери, настани, свадби, канцелариски забави, празнични собири и многу повеќе — Додадете повеќе вклучена кадифе ако често забавувате големи групи луѓе. ОТСТРАНЛИВ ДРЖАЧ ЗА САЛФЕТКИ-Отстранлива корпа одозгора за купишта салфетки над држачот на чинијата и лесно се одвојува за одделни парчиња за сервирање или едноставни — Држи различни предмети (не само прибор и чинии). ПАМЕТНА ОРГАНИЗАЦИЈА — Има многу за одржување на предметите организирани и на дофат — Вклучува Салфетка, Прибор и Држач За Чинии — Класичната црна завршница го надополнува секој стил или декор — Издржлив И изработен Од ковано железо за долготрајна убавина-Располага со салфетки со стандардна големина, прибор и чинии — Приближни Мерења : Држачи За Прибор 5" л х 2.5" В — корпа за Салфетки 8" Л х 8" В х 3.50" Ч — ЦЕЛА единица 18.50" л х 8" в х 10.25" Ч.

Главните карактеристики

Избор на клиент