.

.

Бејерн Фрли Алуминиумски Раб БЕБИР 18Х8. ХРОМ, 1885БИР155120Ц72

Бејерн Фрли Алуминиумски Раб БЕБИР 18Х8. ХРОМ, 1885БИР155120Ц72

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Бејерн Тркалата се дизајнирани и конструирани токму за да одговараат на возилата НА БМВ.Бејер дизајнира и гради тркала за специјално вклопување на возилата НА БМВ. Бејерн не прави ОЕ бмв тркала или копии од оригинална опрема бмв тркала. Ние ги правиме резервните бмв тркала што ве тераат да сакате да ги соблечете оригиналните бмв тркала.Затоа што правиме само тркала за да одговараат на возилата НА БМВ што можеме да ги произведеме без компромис. Нашите тркала се центрични и компатибилни со вашиот специфичен БМВ на сите начини што навистина се важни. Изработката на резервни тркала за возила БМВ е сложена. Оценка на оптоварување, поместување, отвор за центар, клиренс и големина на дебеломер на сопирачките, сите треба да бидат компатибилни со вашето возило БМВ. Ова е она што го правевме без компромис многу години во Бејерн и она што не издвојува од обичните сопствени тркала.Бејерн резервен пазар бмв тркалата го поминаа секој важен стандард за тестирање во светот, вклучувајќи го и германскиот тув стандард, Јапонскиот jwl стандард И американскиот стандард SAE. Во Бејерн правиме само една работа и тоа го правиме правилно. Прилагодени Тркала за возила БМВ. Бејерн Фрли Алуминиумски Раб БЕБИР 18Х8, 5 5Х120 ХРОМ 15ММ, 1885БИР155120С72. 1885БИР155120С72. 5х120 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Главните карактеристики

Избор на клиент