.

.

Примарно Злато Каратно Бело Злато Обетки Со Обрач Со Шарки

Примарно Злато Каратно Бело Злато Обетки Со Обрач Со Шарки

Вреднување на стоката:

DEN 3103.52
Пристапност
Во достапна форма

Додадете стилски изглед во вашата секојдневна гардероба со овие обетки со обрач со шарки со дебелина од 3 мм. Дизајниран во 14 каратно бело злато овие обетки од 13х10мм се задолжителни. Одличен избор за секоја пригода или канцелариско носење, овие обетки се совршено прицврстени со затворачи со шарки.Метална Тежина : 0,96 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обрач : женско затворање : Седло Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 13мм х 10мм, 3мм дебелина полуцврста вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Турција 14кт Бело Злато Полирани Обетки Со Обрач Со Шарки : Полиран14кт бел златен обрач.

Главните карактеристики

Избор на клиент