.

.

Дизни Раја И Последниот Ѕид Постер Змеј-Група, 14.725 22.375

Дизни Раја И Последниот Ѕид Постер Змеј-Група, 14.725 22.375

Вреднување на стоката:

DEN 303.84
Пристапност
Во достапна форма

Овој Тренд Меѓународен Дизни Раја И Последниот Ѕид Постер На Змеј-Група Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Дизни Раја И Последниот Ѕид Постер Змеј-Група : Врамени Трендови Постери имаат премија сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Главните карактеристики

Избор на клиент