.

.

Јерзис Школска Униформа Спотшилд Долг Ракав Поло

Јерзис Школска Униформа Спотшилд Долг Ракав Поло

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Децата се одлични, но дамките не се. затоа ви треба спортската кошула џерзис спотшилд поло. Истури едноставно мушка на и се тркалаат право надвор. Ткаенината На Спотшилд одбива вода и повеќето излевања на база на нафта. Оваа кошула не само што ги одбива течностите, туку и го намалува избледувањето и намалувањето. Плус, тоа е без ознаки за дополнителна удобност. Не ги потете тие мали излевања повеќе. Достапно во различни бои. Училишна Униформа За Момчиња од Јерзис Спотшилд Поло Со Долги Ракави : поло маица со Долги ракави за момчиња. Ткаенината со шилд одбива вода и повеќето излевања на база на нафта. Велт плетена јака која се спротивставува на виткање. Плакета со две копчиња. Ребрести ракав бендови. Бисерни копчиња. Таг-слободен. Достапно во различни бои. Компатибилен со КПСИЈА : сите младински производи И пакувања НА јерзес се во согласност со барањата за етикета за следење на Законот за Подобрување на Безбедноста на Потрошувачките Производи. 50% Памук, 50% Полиестер. Џерзи Точка Бр. Р437ИЛР.

Главните карактеристики

Избор на клиент