.

.

Јакима Мамка Макси Жига

Јакима Мамка Макси Жига

Вреднување на стоката:

DEN 208.64
Пристапност
Во достапна форма

Макси Жига Од Мамка Јакима има издржлив ДВОДЕЛЕН УРЕТАНСКИ УВ мантил и исчистени дупчиња за лесно местење. Јакима Мамка Макси Жига : Пулсирачки марибу/flashabou челик jig 2x сопственик кука. Издржлив 2 дел УРЕТАНСКИ УВ мантил. Сопственик 2х силна претходно изострена кука. Исчистени дупчиња за лесно местење.

Главните карактеристики

Избор на клиент