.

.

Чаши од путер од кикирики од Рис минијатури сина фолија, 4. ЛБ - Само преку Интернет

Чаши од путер од кикирики од Рис минијатури сина фолија, 4. ЛБ - Само преку Интернет

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Претворете го секој обичен работен ден во нешто извонредно со совршена комбинација на путер од чоколадо и кикирики! Минијатурите на путер од кикирики од Рис сега се завиткани во пријатно освежувачка сина фолија што го прави совршен додаток на секоја канцеларија, десерт и канцелариски декор. Од трговските производи до канцелариските тушеви за бебиња, овие вкусни третмани се класичен фаворит со забавен нов пресврт, без оглед на поводот. Минијатурите на сините путер од кикирики на Рис : Вашата омилена комбинација на путер од чоколадо и кикирики завиткана во возбудлива нова боја. Торбата со големина на големо обезбедува доволно розово за да се обиде, од споделување со пријатели и семејство до занаетчиство. Без глутен. Кошер.

Главните карактеристики

Избор на клиент