.

.

Екена Милворк 12W 58H Живот Винил, TailorMade Катедрала Врвот Центар Mullion, Отворен Louver Ролетни, w Блендата-Брави, Смокинг Греј

Екена Милворк 12W 58H Живот Винил, TailorMade Катедрала Врвот Центар Mullion, Отворен Louver Ролетни, w Блендата-Брави, Смокинг

Вреднување на стоката:

DEN 1617.92
Пристапност
Во достапна форма

Облечете ги вашите прозорци со нашите висококвалитетни доживотни надворешни винилни ролетни. Нашата Отворена Бленда За Прозорци Со Решетки е најпопуларната бленда таму и е достапна во огромна колекција на ширини и должини, осигурувајќи дека ќе ја најдете совршената големина за вашиот дом. Шините, стиловите, решетките и целокупните детали му даваат на овој бленда точен стил за да ја нагласи надворешноста на вашиот дом. овие ролетни се изработени од издржлив винил, еден од денешните најразновидни надворешни материјали. Со богато дрвено зрно обликувано во секој пар, тие се одлични алтернативи на традиционалните дрвени ролетни, обезбедувајќи изглед на дрво, без можно одржување. Тие се лесни, лесни за одржување и отпорни на оштетување на водата, искривување и лупење. Нашите винил ролетни се достапни во цела палета на богати бои и се еден од најдобрите производи што некогаш ќе ги купите за вашиот дом. Вклучува пар ролетни и хардвер што одговара на бојата. Најлесна инсталација-инсталира во минути со вклучен хардвер. Поради материјалите, ширините и должините се номинални +/- 1/2". Издржливи градежни карактеристики обликувана боја и јасна текстура на дрвени зрна. Живописни бои за цел живот убавина. Ограничена доживотна гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент