.

.

Степен Компактен 38Н Блумоција 5 16 Преклопување Притиснете-Во Мека Блиска Шарка

Степен Компактен 38Н Блумоција 5 16 Преклопување Притиснете-Во Мека Блиска Шарка

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Скриена рамка за лице тропа во мека блиска шарка фаворизирана од креаторите на кабинетот. Интегрирана Блумоција Меко Затворање агол на отворање од 105 степени 5/16 "Преклопување (1/8" испакнување на вратата) самозатворачка шарка функција за безбедност на Преоптоварување 7/16 " (11мм) Длабочина На Чашата Спојниците доаѓаат претходно прицврстени.

Главните карактеристики

Избор на клиент