.

.

Шик Хидро Свила Женски Бричење Стартер Сет-Брич И Полнење Ножеви

Шик Хидро Свила Женски Бричење Стартер Сет-Брич И Полнење Ножеви

Вреднување на стоката:

DEN 117.12
Пристапност
Во достапна форма

Хидро Свилениот Брич Шик за Жени има навлажнувачки серум активиран со вода кој ја враќа влагата до 2 часа по бричењето. Овој пакет има се што ви треба за да започнете - Шик Хидро Свилена Женска Рачка За Бричење и 5 Шик Хидро Свилен Туш Подготвени Женски Сечила ЗА Полнење Жилет ХИДРИРААТ ПОДОЛГО од КОЈ било ДРУГ БРИЧ, оставајќи ја вашата кожа СВИЛЕНКАСТА МАЗНА. НАВЛАЖНУВАЧКИОТ СЕРУМ АКТИВИРАН СО ВОДА помага во надополнување на природната влага на кожата. ПЕТ СЕЧИЛА ЗА СЕНЗОРИ за КРИВИНА со уникатни штитници за кожа за мазна кожа во текот на секој мозочен удар.

Главните карактеристики

Избор на клиент