.

.

Северното Лице Флешдри Шорцеви Мажи

Северното Лице Флешдри Шорцеви Мажи

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Северните Шорцеви за Лице Во Флеш-Сува ткаенина со еластичен појас на врвка, коси џебови, скриен џеб со патент, детали за печатење на логото, странични процепи. Лабаво вклопување. Моделот е висок 187 см и носи Големина L. Материјал : 100% PL SKU : 231754 UBE000002-LV6 Добредојдовте во официјалната Продавница ЗА ЛУОЗОФИЈА!ЛУОЗОФИЈАТА е компанија за препродажба на луксузни брендови основана во Сан Диего, КАЛИФОРНИЈА од 2016 година. Сите наши производи се увезуваат Од Италија и се продаваат во САД.Ние се потрудиме да обезбедиме висока мода, луксузни предмети по пристапни цени. Ние гарантираме дека сите наши производи се 100% автентични. Купувајте со нас и ќе заборавите на купувањето во продавниците за стоки или брендови. Нашите цени лесно ќе ги победат нивните цени. Северна Лице 24/7 Флешдри Шорцеви Мажи.

Главните карактеристики

Избор на клиент