.

.

Аурорал Менс Клиренс Шорцеви Машка Работна Облека Шорцеви Тенок Фит Мулти Џебен Патент Права Нога Пет Панталони Секојдневни Спортски Шорцеви

Аурорал Менс Клиренс Шорцеви Машка Работна Облека Шорцеви Тенок Фит Мулти Џебен Патент Права Нога Пет Панталони Секојдневни

Вреднување на стоката:

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Машка Работна Облека Шорцеви Тенок Фит Мулти Џебен Патент Права Нога Пет Парчиња Панталони Секојдневни Спортски Шорцеви Краткикарактеристики : Сезона : Сите Шорцеви на Табла погодни за атлетски / мускулести изградени, ја покажува вашата прекрасна крива. Стеблата за пливање се погодни за сите прилики, и за внатрешни и за надворешни активности. Како што се : одење,трчање,теретана,пливање, на плажа или дома итн. Лесни удобни шорцеви за пливање што дишат, лесна и брза сува ткаенина, покриен еластичен појас со врвка за влечење. Кратки костими за капење совршени за пливање, сурфање, релаксирање на сонце, играње плажа или базен, пливање, трчање и тренинг. Сезона : четири сезони пол : малеокација : отворено, слободно време, дневен материјал : памучен стил : мода, одмор, Хаваифит : Одговара на големината на дебелината : стандардно како да се исчисти : миење раце ладно, закачување или сушење што добивте : 1 ЕЕЗ машки шорцеви големина.USUKEUWaist Hip Length SSmall483482-87cm/32.28-34.25"105cm/41.34"48cm/18.90"MMedium6103685-90cm/33.46-35.43"107cm/42.13"48cm/18.90"LLarge8123887-92cm/34.25-36.22"110cm/43.31"49cm/19.29"XLX-Large10144092-97cm/36.22-38.19"115cm/45.28"49cm/19.29"XXL2 X-Large12164297-102cm/38.19-40.16"120cm/47.24"50cm/19.69"Size : SSize. : Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 82-87cm/32.28-34.25 "Колк : 105cm/41.34" Должина : 48cm/18.90 " Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 85-90cm/33.46-35.43 "Хип : 107cm/42.13" Должина : 48cm/18.90 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 87-92cm/34.25-36.22 "Хип : 110cm/43.31" Должина : 49cm/19.29 " Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 92-97cm/36.22-38.19 "Хип : 115cm/45.28" Должина : 49cm/19.29 " Големина : XXLSize. : 2 X-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 97-102cm/38.19-40.16 "Хип : 120cm/47.24" Должина : 50cm/19.69 " Направени во Кина. памук. дозвола шорцеви за мажи. шорцеви за мажи дозвола. плус големина шорцеви мажи.

Главните карактеристики

Избор на клиент