.

.

Luxpaper # коверти за дознаки, 7 8, крем, 250 пакет

Luxpaper коверти за дознаки, 7 8, крем, 250 пакет

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Дали барате пакет со висококвалитетни коверти за донации, десеток, собирање пари и прибирање финансиски средства? Современото размавта на плоштадот додава софистициран допир што нема да го најдете со други комплети на слични коверти. Боја : крем. Цврстата и издржлива дебелина е совршена за испорака на долги растојанија, така што нема да мора да се грижите за свиткување или кинење. Getе добиете одличен печат секој пат. Количина : 250/пакет. Користете ги за проверки за испраќање, деловни документи и друга професионална кореспонденција. Значи, без разлика дали треба да испратите писма на големо или само неколку истовремено, овие коверти ќе работат совршено.

Главните карактеристики

Избор на клиент