.

.

Фенерче Со Флуоресцентно Силно Осветлување НАДВОРЕШНА Авантура УСБ-Ц Полнење

Фенерче Со Флуоресцентно Силно Осветлување НАДВОРЕШНА Авантура УСБ-Ц Полнење

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Сосема нов и квалитетен.*Потсетник за полнење : светлото на копчето трепка црвено при полнење, а зеленото светло е секогаш вклучено кога е целосно наполнето*нето тежина На Производот : 279g (едно рачно светло)*бруто тежина На Производот : 360g (фенерче, кабел ЗА полнење ТИП-Ц, кутија во боја)*тежина на Пакетот : 450g (фенерче, 1 26650 батерија, КАБЕЛ ЗА полнење ТИП-Ц, рачно, кутија во боја)*големина На Пакетот : 21.Опис : *новиот ТИП-Ц УСБ брзо полнење, функција за прикажување на моќност, зголемена излезна функција, може да се користи како енергетска банка за полнење мобилни телефони, зголемена леќа, поширок опсег на осветлување. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате. Силиконското копче е погодно и брзо за ракување со режимот на осветлување, телото не се лизга, што ги задоволува различните потреби за осветлување*30w бели мониста на светилки, висока осветленост до 5800 лумени, работен век од 100. Зеленото светло покажува дека батеријата е доволна, а црвеното светло покажува дека батеријата е ниска и треба да се полни. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент